پارچه پرده خود خاموش شونده و آنتی باکتریال

پرده تولیدی تیزتک از پارچه خود خاموش شونده (پارچه نسوز) تولید شده است. پارچه های نسوز از مواد غیر قابل اشتعال تهیه شده و مقاومت حرارتی بالایی دارند. در صورتی که این پارچه ها در دمایی بالاتر از آستانه تحملشان قرار بگیرند، نه تنها شعله ور نمی شوند بلکه قادرند خود را خاموش کنند. اگر دما بیش از حد بالا رود، الیاف پارچه تجزیه شده و از بین می رود.

این پارچه ها انواع مختلفی دارند. فایبر فلون، سیلیکا، سیلیکونی، برزنت نسوز و فایبر گلاس برخی از انواع پارچه های ضد حریق می باشند که هر کدام دارای مقاومت دمایی متفاوتی هستند.

پارچه های ضد حریق می توانند از الیاف طبیعی، مصنوعی و یا ترکیبی از هر دو تهیه شوند. اگر پارچه از جنس الیاف طبیعی باشد، در صورتی که آن را بسوزانید به شکل پودر در می آید. در حالی که پارچه های با الیاف مصنوعی پس از سوختن گوله خواهند شد.

پرده تولیدی تیزتک نه تنها از مواد خود خاموش شونده تولید شده، بلکه دارای خاصیت آنتی باکتریال نیز می باشد. پرده های آنتی باکتریال از انتقال و رشد باکتری ها، قارچ ها و میکرو ارگانیسم های بیماری زا جلوگیری می کنند. خاصیت آنتی باکتریالی این پارچه پس از شستشو نیز حفظ شده و از بین نخواهد رفت.

این محصول در صنایع هوایی، ریلی، جاده ای، سالن های همایش، هتل ها و… قابل استفاده می باشد.

شماره کالیته: 96W203/1
پارچه پرده خود خاموش شونده و آنتی باکتریال